Zlatý

Nosíte ještě v dnešní době hodinky?

Nosíte ještě, v dnešní době mobilních telefonů, kdy stačí šáhnout do kapsy, na ruce hodinky?
--
Samba: in by bylo, kdybych měl na ruce orloj, ale to není možný, protože se nevyráběj tak velký řemínky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano - je mi .. 45 let až stará páka

První hodinky (PRIM) jsem dostal ve svých deseti letech, které v zápalu venkovních her vzaly za své. Druhé hodinky (Vostok) byly koupené za vlastní peníze z první výplaty a vydržely spousty let a pak přišly digitální a já za velké peníze koupil ty s kalkulačkou (značku si nepamatuji) a vydržely pár měsíců, než jsem klávesnicí o něco zavadil a zničil je. Pak následovaly hodinky s buzením a další a další značky a typy a posledních 5 let mám hodinky CASIO a řeknu vám, že bez náramkových hodinek se cítím jako bez ruky!

Další odpovědi:

Stříbrný

Ano - je mi.. -0,75 až 20 let

Kolik mi je s tím nemá nic, to se neprozrazuje, ale hodinky nosím, mám několikery, nemám jen na ruku, i na řetízek na krk, střídám je podle potřeby a nálady.

Zlatý

Ano - je mi.. 18 až 45 let

... a nemusím si porád šahat do kapsy, stačí se kouknout na zápěstí ;{)>

Ne - je mi.. 18 až 45 let

Otázku sem vkládala ReHu před 57 dny.
http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

Ne - je mi .. 45 let až stará páka

Nosím jen mobilní telefon i když hodinky mám čtvery a
všechny jsou moc hezké dostala jsem je darem, bylo by
mi jich líto je někde ztratit, tak je nosím jen na zvláštní
příležitosti a hlídám si je na ruce :-D

Bronzový

Stříbrný

Dlouhou dobu jsem nosil.A protože jsme manuálně pracující, tak bývaly často rozbité.
Poslení se mi před 10ti lety rozbily a už jsem si nové nekupoval.Ne, že bych nosil stále mobil (na to si ho vážím a dělám vše aby se mi nerozbil), ale beru ho s sebou jen když někam jedu autem.Při normálních chození do krámů či do města ho nechávám doma.Ve městě je hodin dost a když nevím tak se zeptám.

Bronzový

Stříbrný

Pokročilý

jeden den hodinky od samsungu a druhý den krasické elegatní mnou designované hodinky se safírovým sklíčkem

Bronzový

Každý den, když je někdy zapomenu tak sem hned zmatenej a musím se pořád koukat na telefon.
Mě to vyndavání z kapsy zas tak praktické nepřijde. Lidi okolo mě se často ptaj kolik je, protože je to jednodušší, než aby si vyndali telefon taky z kapsy :D

Stříbrný

divná otázka...primky mám stále stejné od promoce (1987) bez mobilu se obejdu, bez hodinek ne

Bronzový

Bronzový

Bronzový

Mobil je nahradí.

Zlatý

Věk je moje věc. Hodinky nosím, jsou krásné stříbrné, vypadají jako řetízek. Nemusím vytahovat mobil a dívat se, kolik je hodin. :-))

Bronzový

První náramkové hodinky jsem dostala při nástupu do 1. třídy ZDŠ ;)

Bronzový

Ne - je mi.. -0,75 až 20 let

Hodinky nikdo nevidí, nosím je pod dlouhými rukávy. Takže Kainovo poznávací znamení pro zdejší tajnou policii nejsou hodinky.

Bronzový

Pokročilý

Kolik mi je s tím nemá nic,nemusí každej vědět že mi je 86,ale ponožky nosím,mám několikery,nemám jen na ruku, i na řetízek na krk, střídám je podle potřeby a nálady.

---------
moje vodpověď je podobná tý nejůspěšnější
tak doufám,že dostanu hodně bodů vod babizen a dědků
:-))

Ne - je mi.. 18 až 45 let

Pokročilý

Hodinky nosím od dětství, jsem nervózní, když je venku nemám. Paradoxem je, že na čas se stejně dívám na mobil.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

barbakan: s kalkulačkou :D

Zlatý

bolak

Samba: mohlo by, jde o zvyk, já bych předpokládal že lidi který se narodili v době kdy hodinky byly ještě in, tak jsou na ně asi zvyklý a budou je nosit dál, naopak mladší generace který se narodili po roce 1998 kdy se u nás masivně rozmohly oskarty a velký pádla značky erikson, tak bych předpokládal že nosit jedny hodiny v mobilu a ještě další na ruce že je to zbytečnost, ale podle ankety to zatím vypadá právě naopak ?:)

pro mě osobně nosit hodinky je zhruba stejné jako kdybych si místo kšiltovky nasadil na hlavu klobou a šel do města..

Stříbrný

Samba

Ale právě teď jsou hodinky zas "in", podívej se po krámech, jaké barvy a tvary hodinek se prodávají, třeba ty šíleně křiklavé zelené, růžové, oranžové...a mladý to nosí. Mě se líbí klasika, pěkné elegantní, s kovovým, nebo koženým řemínkem, nebo ty, co mám jako přívěšek na krk a taky si myslím, že podívat se na zápěstí ve dvou vteřinách je snadnější, než lovit v kabelce a teď mě napadlo, že mám dokonce hodinky, co se nosí na prstě jako prsten, ty jsem si koupila, když jsem šla do nemocnice, nevím teda naco, protože jsou celkem trapný :-))

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.