MadAnnie

Nosíte cyklistické kalhoty/kraťasy na ostro nebo na spodní prádlo?

Samozřejmě myslím kalhoty s vnitřní vložkou pro lepší pocit z jízdy. Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Do doby než jsem to potřebovala mi nikdo řádně neodpověděl… Vzala jsem je na ostro a to byla panečku jízda. Už nikdy víc bez nich! 😁

Nejlepší odpověď
Drap

Nejsem špičkový sportovec, tak ani na kolo nenosím cyklistické oblečení.

Další odpovědi
ReHu

Já je nenosím, ale vím, že se nosí „na ostro“, bez spodního prádla.
Proto tam je všitá ta speciální vložka.

anonym

Také nejsem špičkový sportovec jako Drap, ale nosím je na ostro s rizikem praní po každé ukončené jízdě.
Doplňuji:
Michal Kole: to spíše „pemprsky“, ale to už by nebylo „na ostro“!

Michal Kole

Kilja: Pokud by jsi použil kondom, tak by jsi je po jízdě prát nemusel 😁

Nic vtipnějšího už dnes asi nevymyslím. 😁