Bronzový

Nosíte brýle?

Já na čtení jo, onehda jsem je hledala asi hodinu, pak jsem našla náhradní, a když jsem si je chtěla dát na oči, tak jsem zjistila, že ty hlavní, od doktorky, mám na hlavě....

Doplňuji:
panenko, závidím !!!!
hledám je totiž imrvére furt ....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mili@ nosím na pincku :D
ale jinak ne.
Ale to na té hlavě je dobrý :D
Doplňuji:
Ale babička nosila
http://img.nadapenny.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

Zatím Mili nenosím

Stříbrný

Už ano, torchu mi pomohlo k jejich instalaci na lebku i moje zaměstnání, ale poze 1.5 a na blízko. Na křížovky a sudoku to stačí.

Bronzový

Zatím nenosím, ale poslední dobou se mi všude zmenšila písmenka. U PC to chápu, ten si stejně dělá, co chce, ale od mých knížek v mé knihovně to není vůbec hezké. Novoroční slib: zajdu konečně na oční.

Bronzový

Brýle na "dálku"MÁM nosit už 29 let, ale ještě jsem si na ně nezvykl.Používám je pouze v autě,tam to jinak nejde, hlavně v noci už jsem viděl....
Ale budu je muset začít používat pořád, už pomalu přestávám na delší vzdálenost poznávat známé lidi.
I když můj děda tvrdil že dokud se trefí lžičkou do pusy nepotřebuje brýle.
Nikdy nebyl u očního, posbíral nepotřebné brýle po rodině a vždy mu nějaké vyhovovaly.
Asi jsem po něm. :-))

Zlatý

Tak já nosím pořád, bez nich vidím jen mastný fleky a nepoznám ani lidi kolem sebe. Takže já fakt problém s hledáním nemám :o) Ale zato mám pravidelné noční můry z toho, že jsem někde na cestách a ztratila jsem pouzdro s náhradníma. V tom snu je to vždycky hrozná pohroma, jako kdyby ty náhradní brýle byly životně důležitý. Kdoví, kde se to vzalo - nikdy jsem je neztratila :o)

Pokročilý

Brýle mám od 2 let,takže bez nich se cítím nesvá.Občas je taky po ránu hledám.

Bronzový

Nosím na čtení a taky dost času probendím jejich hledáním.Už se mi je podařilo strčit s nákupem do lednice.

Bronzový

Nosím je v práci na kontrolu miniaturních výrobků, doma jen vyjímečně. Ale nedávno se mi stalo, že jsem si do práce přinesla prázdný futrál, brýle zůstaly doma, a byla jsem v ..., však víte kde.

Diskuze k otázce

tommisa

poříďte si šnůrku na brýle, velký výběr mají na stránkách www.komasport.cz

Bronzový

Mili @

Míro, ještěže nejsem tvojí babičkou....
Jsem o trošku mladší, naštěstí...
A stejně jsi lump!
:-D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.