Nosím na noc plínky. Jsem normální? Je mi 14 let.Iva

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Spíš řekni mámě, ať tě vezme k doktorovi. Inkontinence v tak malém věku není normální.

Další odpovědi
anonym

Podívej se na spolužáky,pokud mají i oni plínky,tak jsi normální,se mi zdá,že tě rodiče pustili na net,že?

Mousinek

Když je chceš nosit tak je nos. Když je nechceš nosit tak je nenos :)

Mucillinka

Tak jestli nosíš na noc plínky, jen tak, tak to je napováženou..Zajdi si k lékaři, on ti poradí..

haluz

jsi vygumovana pubertalni kravka