bolak

Nosí Péťa Čech tu masku i normálně doma, nebo třeba když jde na nákup?

Nejlepší odpověď
Drap

Čech ne, ale ty by jsi asi měl

Další odpovědi
Michal Kole

Ono človek občas přečte si otázku nějak „zkráceně“ a stane se že si to mozek jinak přebere a odpoví na něco úplně jiného, tak bych hned nepodezíral z podvádění.

dudu

Ale pane kolego Axle, není Váš výrok příliš rigorosní a unáhlený. Mně otázka naopak s trochou nadsázky přijde docela vtipná a nápaditá.