Cooldan456

Nosí i kluci tašky přes rameno???

Ale ne jenom do škol třeba do města nebo tak.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

Ano

i přes rameno i bodycross(křížem z jednoho ramene na protilehlý bok)
je to lepší než mít plné kapsy všeho možného

Další odpovědi
Emefej

Ano

Koukni se na ulici a uvidíš.

Zbynas

Ano

Ano, například můj otec nosí koženou kabelu. Do města, do práce atd.

briketka10

Ano

ano nosí se všehochuť
kožené, džínové, dlouhé
až po kolena :)

brillant

Ano

da ny

Ano

Earl Sin

Ano

jáára

Ano

Packal

Ano

VeveVeve

Ano

určitě

meereg

Ne

Doplňuji:
Přes jedno rameno ano, ale ten kdo nosí tašku křížem z ramena na opačný bok na mně působí takovým „milým,teplým dojmem…“

msi

Ano

jj často k vidění přiblblý nápis Nike a jste in :D vypadaj „někteří“ stím vážně jak ženský s kabelkama..ještě jak se u toho kimácej k jedné straně a pokulhávaj hrozně zajímavě :D jojo

Nely.P

Ano

Poklička

Ano

bolak

Ano

tady máš zrovna jednoho > http://oi62.ti­nypic.com/2r59ax0­.jpg

goodday

Ano

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.