sara-sara

Normostrany…

Jak nastavit normostrany v Microsoft Office Word 2003? Děkuju.

Nejlepší odpověď
anonym

U elektronicky zpracovávaných textů lze počet normostran získat velmi snadno zobrazením počtu znaků celého textu včetně mezer a jejich vydělením číslem 1 800.

Např. v aplikaci Microsoft Word jde o položku Počet znaků (včetně mezer) v menu Nástroje (totéž platí i pro zdarma dostupný OpenOffice.org Writer, v Menu Nástroje->Počet slov/znaků )