Nominovat se může i přesto, že byl vyčerpán limit v ohodnocení odpovědí? Já to nechápu!

Tak to jdu raději spát a snad ráno pochopím tento systém! Dobrou!

Nejlepší odpověď
briketka10

Limit bodování jedné osobě můžeš mít
vyčerpaný, ale nominace vyčerpané ještě
nemáš, takže nominovat můžeš myslím
5× nejsem úplně jistá kolikrát denně to je
jinak Tvůj bodovací limit je pro zlatého
neomezený..

Další odpovědi
gecco

Nenech si zdát o Odpovědích…
😉

anonym

Prostě tak to je a nejen tady,omezení funkí pro mimořádně aktivní jedince platí pro všechny stejně,oco jde?Za komoušů by nebyl internet,ale vnitrostátní omezený net,„pánbu zaplať za ty dary“,ale s Havlem to nic nemá,toho fakt nemusím – je to sociální diskriminace,je­likož jde o sociální síť,ale nijak zvlášť mi to nevadí,dobrou?
Doplňuji:
když mi nškdo udělí bod je to příjemné D