jopik

Nokia n97– prosim poradte mi dá se nák přenastavit otvíraci tlačítko z boku na náký jiný tlačítko? Nemůžu na to přijít

Odpovědi
Kroupič

Kdepak. Nejde to mám to samé za problém

protonaut

Standardne v nastaveni to nijak zmenit nelze.
Mohlo by to ale jit pouzitim nektere aplikace na premapovani klaves, jenze nektera tlacitka nekterych telefonu nemaji zdokumentovane scancody, takze mozna metodou pokus-omyl.
Pak by to take mohlo jit hlubsim zasahem do systemu, pravdepodobne patchem a upravou souboru v repozitari /resource/ (o zaruku se bat nemusite)

Aplikace na to premapovani klaves najdete zde: http://forum.n73­.eu/viewtopic­.php?f=4&t=9158 (doporucoval bych predevsim MagicKey nebo Virtual Key)

Pripadne pokud to pres ne nepujde, tak se na tomtez foru zeptejte v Poradne. Jestlize projevite vlastni iniciativu („zkousel jsem to a to“, „nefunguje to a to“…), tak se jiste tamni specialiste budou prinejmensim snazit Vam poradit.