Nokia N96 stále vybitá

Prosím ty kdo mají zkuišenosti s mobilním telefonem Nokia N96.Je to rok co ho mám novej,nabiju baterii a za hodinu je vybitá aniž bych mobil používala.Už mě to štve,přitom baterie je v tom nová.Je na něj ještě rok záruka ale nechci ho posílat až na Slovensko odkud ho mám.

Odpovědi:

Bronzový

jak "nová" je baterka?

Zde je možná vada na přístroji, která je pravděpodobně uživatelsky neopravitelná. Zkusil bych vypnout 3g, popř. FB nebo G+, dále může být i špatná nabíječka, hlavně pokut požíváte neoriginální.

Zlatý

vybytí do hodiny mohou způsobit jen dvě věci, buď softwarová chyba (nějaká aplikace vám tam možná vytrvale běží na pozadí a vytěžuje CPU, to byste měla poznat podle toho že se telefon v oblasti CPU zahřívá). Pokud je to tento problém doporučuji uvést telefon do továrního nastavení a zkusit zda problém zmizel... pokud problém i po resetu přetrvává, zkuste koupit novou baterii třeba zde http://goo.gl/…
Doplňuji:
svůj telefon můžete uvést do továrního nastavení vytočením čísla *#7780# tím vyloučíte softwarovou příčinu vybíjení a telefon se tím nejspíš i znatelně zrychlí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.