Ivetka303

Nokia Lumia 800

Prosím můžete mi někdo poradit, zda se dá nějak změnit klávesnice na psaní SMS v tomto telefonu? Měla sem původně Sony Ericsson, kde to změnit šlo na numerickou klávesnici, ale tohle je katastrofa, písmenka jsou hrozně malinká a s nehtama mi to za boha nejde…
Doplňuji:
Asi jsme se nepochopili. Displej mi v pořádku funguje, ale je hrozný nezvyk mít takovou klávesnici na psaní SMS, na mém původním se to dalo změnit, na větší písmo.. a kdekoli, co sem viděla se to změnit dá, ale tady na to hledím a nic.
Nehtů se nezvdám 😁

Odpovědi
Bedy

Ne běžnou numerickou klávesnici mobily s WIndows Phonem nenabízí. Budete se muset spokojit s rozšířenou QWERTZ klávesnicí.
P.S.: Pokud máte gelové nehty, tak si je sundejte. Gelové nehty nejsou dobré na moderní kapacitní displaye – ne že byste ten display poškrábala, ale nereaguje tak dobře.
Na tohle jsou dobré starší rezistivní displaye.
P.S.S.: Mě se gelové nehty nelíbí – ale to není důvod, abyste si je sundávala, že? 😉