Craz.Zy

Nokia 500 nebo Nokia C5–03 ?

Máte někdo zkušenosti s těmito mobily? Nebo neznáte nějaký podobný, levný? Potřebuju si koupit něco levného a aby to mělo aspoň takové funkce jako dva výše zmíněné… kdyžtak díky.

Nejlepší odpověď
roxy52

Já mám ten C5 03 a teda nic moc.Jediný dobrý ,že tam je ta navigace zdarma.Jinak baterie malá výdrž,když venku svítí slunce,tak absolutně nevidíš displej a dost často se mě ,,seká".Mám ho 4 měsíce a už byl na reklamaci.No a s tím druhým mobilem zkušenost nemám.

Další odpovědi
anonym

Stejná zkušenost jako roxy52, až na tu reklamaci