hruby

NOJO ALE JA TEN ZEMEDELSKY DUCHOD DOSTAVAM OD MINISTERSTVA ZEMEDEL.240TIS A TET SEM SI ZMENIL UCET NA SYNA TAK JAK SE TO

DOVI TO NENI ZDUCHODOVEHO ZABEZPECENI DIK

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nemohl byste si vypnout caps lock? Děkuji mockrát.

Další odpovědi
anonym

Oni to maji v pocitaci pod vasim jmenem … a je jedno na jaky ucet a koho to posilate. Vy jste evidovany … nemate na vyber , nehledejte klicky … -iv-
Doplňuji:
Dozvi se to. Je na to jeden centralni pocitac. Kdyz si napriklad jdete zadat o pujcku , tak oni take i v bance vidi , ze nekde uplne jinde dluzite penize … je vsechno propojene i dopravni inspektorat se socialnim a zdravotnim … vsechno je propojene , verte mi , ze by na vas prisli a pak je penale jeste vyssi …nez samotny dluh.