Nod32 černá ikona – znamená to, že vypršela platnost?

Na antiviru mě zčernala ikona ale antivir je funkční.. znamená to že vypršela platnost?

Nejlepší odpověď
rynek878

Tak tedy pokud je u NODu ORANŽOVÁ ikona,tak to většinou upozorňuje,že se blíží konec licence,
pokud je ikona ČERVENÁ tak to značí,že jméno a heslo jsou špatná(databáze virů se nemůže aktualizovat),pokud je ikona ČERNÁ tak to patrně znamená,že není v pořádku ani jedno.
NOD32 Vás potom nechrání před novými viry,jestli vůbec chrání.