kemo

Noční sny ihned po usnutí

Někde sem četl,že sny se zdají pouze v REM spánku. Je to hluboký spánek a do něho se člověk dostane až za několik hodin (možná i hodinu) po usnutí. Mně se ale někdy zdá sen ihned po usnutí. Např.usnu cca ve 22:00 a ve 22:10 se probudím a zjístím že se mi něco zdálo. Jak to tedy je?

Odpovědi
anonym

Sen je jako restartování PC po restartu se spustí sny než naběhne OS a stane se ovladatelným, někdo restartuje mozek rychle jiný pomalu. Sny to je duševní virtuální droga která má uklidnit člověka před monitorem aby trpělivě čekal na to než systém naběhne.

Syd

Podle mně jsi byl prostě hodně unavenej, a tak jsi upad do hluboký fáze hned.

venkovan

To je v pohodě. To není nic nenormálního. Například někdy se řidičům stává, že hned po usnutí se jim zdá, že řídí. Někdy se ale probudí ránou od auta, když v danou chvíli do něčeho narazí.

anonym

já to mám stejný a jsem žena 🙂