Petrpan

no toto? co toto je??

http://www.stov­komat.cz/darky/379/do­pis-drRathovy-do-v%C4%9Bznice-a-p%C5%99ed%C3%A1m-jeho-odpov%C4%9B%C4%8F

žiju v jiném světě?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

ano, žiješ

Asi ano, co je na tom zvláštního ? Každý se živý jak umí, a jak mu je dovoleno. Tady jsou pravidla jasná. Alespoň nikoho nepodvádí.

Další odpovědi
anonym

ne, nežiješ

Doplňuji:
Normální inzertní portál nabízející různé dovednosti lidí. Podle mě se jedná o dobrý nápad.

huxa

ano, žiješ

anonym

ne, nežiješ

Doplňuji:
akorát plno lidí využivá free prg k tvorbě.

Terka2

ano, žiješ

anonym

ano, žiješ

Vrať se na zem, tos ještě nezjistil, že v tržním hospodářství je za prachy možné skoro všechno?

Děda Louda

ano, žiješ

budulínek

ano, žiješ