Bééruška

No tohle , co to má znamenat 10bído?

My nejsme žádné štětky,to tadá prrr.Tož a víte jaký my máme doma štětec, é ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Bééruško,nejste trochu vztahovačná,,,,vždyť on se ptal jen na malířské nářadí…nebo snad ne,,,to že by měl někdo z uživatelů doma ženu lehkých mravů je minimální možnost…

Další odpovědi
9 řemesel

Klídek, otázka je v sekci o domu.Byla myšlena štětka na záchod !! Oni chlapi ne moc často tuto místnot uklízejí.Jan se zeptejte, až budete někde na návštěvě.Ale pozor! pochopí -li pán domu ,že se jedná o nejstarší řemeslo,bude průšvih.A zubařů je málo !!!
Jo a nejsem 10bída , mandelinko…

anonym

Tohle musím nejdříve důkladně progůglit. Aby mě někdo neosočil že to vím.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nekdy-sto-chuti-odpovedet-na-nejake-hovezi-otazky

iceT

Tady by se mohlo uplatnit to o te potrefene huse,ze?

Adéla Joon

Buď v klidu ptal se na malířský nařadí :-*