Mili @

No to snad ani není možné – děti maminkami.....

Desetiletá dívka z přistěhovalecké rodiny na jihu Španělska nedávno porodila dítě. Zdravotní stav matky i novorozeněte je velmi dobrý, uvedly v úterý andaluské úřady. Jde podle nich o první podobný případ v tomto autonomním regionu.
Rekordmankou však zůstává Peruánka Lina Medinová, které bylo v době porodu roku 1939 jen pět let, sedm měsíců a 21 dní. Nikdy se ale nezjistilo, s kým dítě počala. Pro podezření z incestu se dočasně ve vězení ocitl Linin otec, ale později byl propuštěn pro nedostatek důkazů. Její syn se dožil 40 let, zemřel na onemocnění kostí.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

jiný kraj jiný mrav, ale u nás nepředstavitelné. Myslím, že holčička, která si má hrát s panenkami by neměla být maminkou.

Další odpovědi
led

V „primitívnych“ národoch bolo bežné, že vzhľadom na veľkú úmrtnosť detí a úmrtnosť „starých“ v priemere 30 ročných, deti už po dosiahnutí 12 rokov boli plnohodnotní členovia rodiny aj po fyzickej stránke. Zakladali rodiny, starali sa o pokračovanie rodu. Vplyvom modernej civilizácie sa tento vek začal posúvať, predĺžil sa priemerný vek. Znižuje sa úmrtnosť, odpadla potreba veľa detí, skorého založenia rodiny.

hanulka11

co na to říct...... nenacházím slova