coco

No tak to mě dokáže dožrat,odpovídat už nemůžu,hodnotit nemůžu,tak co jako tady vlastně můžu?Já si chci pokecat…

Doplňuji:
No to se mi ještě teda nechce.Noc je ještě mladá a já se chystám pustit si Román pro muže.Aspoň to se může.Ale právě jsem si odpověděla…:)

Odpovědi
Honzucha

Sem slyšel, že kecat tady prý taky nemůžeš. Můžeš jít ležet :D
Ale můžeš debatovať nezávazně do rána…v diskuzi

SajmonModer

Tak si pokecej v diskuzi.

arygnoc

musís štřit odpovědi na fakt (pro tebe) zajímavé věci.

Do diskuse můžeš přispívat, kolik chceš (anebo se pletu?)

coco

P.S: Já jsem tady totiž bažant…

Honzucha

Už se neříká bažant, ale myš nebo myšák.

coco

Já to říkám pořád: s mužskýma to nejde,ale bez nich taky ne.

Honzucha

A já říkám pořád, že ženský neví co chcou.

coco

No pokecat si chci! A můžu být myška?Původně jsem chtěla být totiž zajíček…:)

Honzucha

A já mám být jaké zvíře? Vlk?

coco

Já se vlka nebojím ani čerta ani bubáků…