hanakarla

no tak to jsem nevedela dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pletete si Odpovědi.cz s chatem. Dole na stránce jsou uvedena pravidla, najeďte si tam, klikněte a přečtěte si, k čemu odpovědi vlastně mají sloužit. Potom si ještě přečtěte kodex uživatele a nakonec Vás ještě požádám, abyste se podívala do textu, který se Vám objevuje při psaní každé další otázky. Je zde uvedeno, jak má otázka vypadat.

anonym

14 otázek za 2 dyny, žádná odpověď, nastavování tématu, co by se vešly do diskuze základní otázky.
Věčné nešvary nováčků, co kašlou na pravidla, nehledě k tomu, že cca polovina otázek se tu již opakovala.