www

No tak nevím.Yuki sem dala po těch svých problémech sice příliš nepovedenou otázku, ale:

Místo aby se dověděla, v čem je chyba otázky, někdo ji odstranil.
Myslíte si, že je to správné a že bude tím pádem vědět jak příště postupovat?
Doplňuji:
To Ocko:
Tak a teď to asi ví.. Přece proto, že je třeba hloupá otázka (těch tady je!) v nevhodné kategorii neznamená, že je ke smazání!
Možná se ale na to díváme každý jinak. Spíš bych jí odpověděl tak, aby věděla kde je její chyba a klidně několikrát. Je to mladý, nezkušený děvčisko, tak nechť má šanci.
Můj názor.

Nejlepší odpověď
anonym

www, tak to není. Yukina otázka byla tentokrát v mezích normy, ale špatně zařazená. Yukí mi psala do vnitřní pošty a já jsem jí napsala, ať takové otázky zařazuje do anktet, kam správně patří.
Ano, smazala jsem ji tentokrát právě z tohoto důvodu já – nepatřila do kultury.
Čekala jsem, že ji yukí položí znovu, zřejmě ale neshledala svou otázku natolik zajímavou.
Doplňuji:
www, yukí není hloupá holka. Proč je otázka smazána, dobře ví. Než jsem to provedla, tak jsem k té její anketě napsala i svůj názor. Měla ho tam skoro hodinu. Nejsem tak neuvážlivý člověk.
Asi proto, že to yukí pochopila se mi omluvila a napsala, že ví, že mám pravdu.
Možná by ale bylo dobré, kdyby to yukí napsala sama a nebavili jsme se tady o ní, jako o někom neschopném vlastního názoru.
Yukí ví, že to včera přehnala, ale myslím si, že díky tomu hodně věcí pochopila a pokud se prokáže, že CrazyDiddy není její druhou identitou a nejedná se tedy o žádný podvod z její strany, a bude-li tím její jméno očištěno, dala bych jí šanci, ať dokáže, co v sobě skutečně má.

Další odpovědi

Třeba jo,a třeba ne je to jen na ní.