Avatar uživatele
www

No tak nevím.Yuki sem dala po těch svých problémech sice příliš nepovedenou otázku, ale:

Místo aby se dověděla, v čem je chyba otázky, někdo ji odstranil.
Myslíte si, že je to správné a že bude tím pádem vědět jak příště postupovat?
Doplňuji:
To Ocko:
Tak a teď to asi ví.. Přece proto, že je třeba hloupá otázka (těch tady je!) v nevhodné kategorii neznamená, že je ke smazání!
Možná se ale na to díváme každý jinak. Spíš bych jí odpověděl tak, aby věděla kde je její chyba a klidně několikrát. Je to mladý, nezkušený děvčisko, tak nechť má šanci.
Můj názor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: www

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Andělé, hanulka11, Drap, beer, anonym, Sůwa, anonym před 4395 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

www, tak to není. Yukina otázka byla tentokrát v mezích normy, ale špatně zařazená. Yukí mi psala do vnitřní pošty a já jsem jí napsala, ať takové otázky zařazuje do anktet, kam správně patří.
Ano, smazala jsem ji tentokrát právě z tohoto důvodu já – nepatřila do kultury.
Čekala jsem, že ji yukí položí znovu, zřejmě ale neshledala svou otázku natolik zajímavou.
Doplňuji:
www, yukí není hloupá holka. Proč je otázka smazána, dobře ví. Než jsem to provedla, tak jsem k té její anketě napsala i svůj názor. Měla ho tam skoro hodinu. Nejsem tak neuvážlivý člověk.
Asi proto, že to yukí pochopila se mi omluvila a napsala, že ví, že mám pravdu.
Možná by ale bylo dobré, kdyby to yukí napsala sama a nebavili jsme se tady o ní, jako o někom neschopném vlastního názoru.
Yukí ví, že to včera přehnala, ale myslím si, že díky tomu hodně věcí pochopila a pokud se prokáže, že CrazyDiddy není její druhou identitou a nejedná se tedy o žádný podvod z její strany, a bude-li tím její jméno očištěno, dala bych jí šanci, ať dokáže, co v sobě skutečně má.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
773038948

Třeba jo,a třeba ne je to jen na ní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek