Ivos89

no proste si dam stolni pc do hybernace a notebook je taky uspanej tim ze sem ho zavrel no a kdyz oba spi:) tak otevru n

Doplňuji:
mam notebook na wifi a asi jak ho otevru tak to zbudi i pc ale prave jak tomu zamezit:-)

Odpovědi
cochee

Sice jsi to nedopsal, tak zkusím hádat: otevřeš noťas a probudí se i noťas i PC? Nejspíš zatřeseš stolem, tím se pohne myš a vzbudí PC.
Doplňuji:
Aha, tak si vyhledej ve správci zařízení v PC tu wifinu a ve vlastnostech najdi „Povolit zařízení probouzet PC z úsporného režimu.“ To zakaž. Píšu to obecně, páč u různých Windows to je různě, musíš si to najít.

Ivos89

nene muzu byt i jinde ale asi to nejak jede pres wi – fi