Jury123

No ona mi bohužel řekla že už ke mě nic necití..tak já už vážně nevím

Doplňuji:
Nevím Jak to mám brát..Z její rodinou se znám a často se sněma stýkam a mají mě hodně rádi a já je taky..Ted v pátek mě poprosili,jestli bych jím nepomohl na baráku..Takže jsem byl nucen tam přestat, v dobrem slova smyslu :)Nevím co se honí ženám v hlavě když vidí kluka s kterým se rozešli..nevím jak na to reagují..ale přece kdyby ke mě nic necítila ,jak ona říka.Tak by si určitě za mnou nelehla do postele a nemazlila by se …Prostě mám dojem že ke mě něco cítí,ale má strach že to dopadne stejně..

Nejlepší odpověď
anonym

Vše už tady jednou bylo, zkus se inspirovat moudrostí mnoha předchozích generací; (některé pravdy mají nadčasovou platnost):
„Milujeme-li někoho, má na nás všechna práva, tudíž i právo přestat nás milovat!“
Doplňuji:
P.S. Praktický a ověřený recept ti dala suwa v diskuzi.
(Čímž i prokazuje oprávněnost volby svého nicku, coby symbolu moudrosti).

Další odpovědi
dudu

Máš ještě ráda svého muže? Ne, ale snáším ho…

hanulka11

Lásku si nevynutíš a jsi mladý, musíš to překousnout, život jde dál a zůstanou ti vzpomínky …každý jsme to prožil , myslím, že takových lásek ještě budeš mít …

terry

No…když k tobě nic necítí, tak se teď snaž nějak odreagovat.
Nech všemu volný průběh. Co se má stát, to se stane.
A ty si časem najdeš někoho, kdo si tě bude vážit a i k tobě hodně co cítit.

Damiana

Dívej se na to takhle: Tvoje škoda holka, nevíš, co dobrovolně věnuješ jiné. Hlavně nedolézat a nechtít nic rozebírat.
Doplňuji:
Jo chlapče, tak to máš co do činění s pěkně vykutálenou mrchou. Dělá z tebe votroubka. Zatím jenom pomáháš rodičům na stavbě a ona si s tebou hraje. Je to ten typ dívky, který si všechno umí moc dobře spočítat – kbybys měl majetek, tak tě o něj obere tak, že si budeš myslet, žes jí vlastně okrádal ty. Pozor na to už teď.
Btw, kdo se mazlí s někým, ke komu nic necítí a ještě z toho něco má? No? Už víš…?

redy

Jury život jde dál nechce ona bude jiná.
Nevím kolik ti je ale můžeš mi věřit že tím život nekončí.

Damiana

Teď jsem si přečetla jiný tvůj příspěvek. Je to ta dívka, kterou jsi po exkurzi v hospodě poslal ke všem čertům? Jestli ano, pak beru svá nynější slova u otázky zpět. Odpověď je jednoduchá, už ti nevěří a znovu začít věřit se bojí. Evidentně tě měla hodně ráda a asi ještě má, ale bojí se dalšího zklamání z tvé strany, když si jí tak ublížil. Vztahy jsou šíleně křehká věc a lidé by se měli raději kousnout do jazyka, než vypustit něco hnusného k tomu, kterého milují. Nezbývá ti nic jiného než spooooousta trpělivosti, romantiky a jemného zacházení. Snad jsi se dost poučil…

Jury123

Já vím že není jediná..ale hodně pro mě znamenala a bohužel ještě znamená..Jinak mi je 20 let.

Sůwa

V životě platí, že nejvíc milujeme to, co ztrácíme. Není nic odpornějšího, než když se muž doprošuje citů tam, kde už žádné nejsou. Postav se k tomu jako chlap, tady ti stejně nikdo nic jiného neporadí. Prošli jsme tím všichni a většina z nás to jak vidíš přežila. Místo truchlení se věnuj nějaké fyzicky namáhavé činnosti ( sport, těžká práce ), organizmus vyplaví endorfiny a budeš se cítit lépe.

hanulka11

suwa, mluvíš mi z duše …přesně tak…

briketka10

na ztracenou lásku je nejlepší najít si hned novou!!