Pokročilý

No je mi to trochu trapný říkat ale,když nemám menstruace tak mne teče neco divnýho je to takový bílý co to znamena?.:/

jen pro divky..
Doplňuji:
no a je mi teprve 12 :// normalne
když mám krámy tak citim jak mne to teče a když krámy nemam tak citim jak teče toto o čem jsem psala,ale vubec mne nic nesvedí ..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Je to výtok, který může mít více příčin. Návštěva gynekologa je na místě. Nabere vám kultivaci a zjistí jaké bakterie se v něm nacházejí a podle toho vám předepíše léky. Většinou to bývají čípky. Někdy je i potřeba přidat klasické léky. Nemusíte se plašit, nemusí jít hned o nějakou nemoc. Hodně velké procento žen má tyto potíže a většinou jak jednou začnou, už se vás drží. Můžete si v lékárně koupit také živou kulturu, která dobře působí na prostředí v pochvě. Nebo si můžete koupit čípky např. Gyntima a po pohlavním styku si je preventivně zavádět. Prostředí v pochvě se lépe dostane do svého normálního stavu :-) Ale každopádně navštivte nejprve svého gynekologa. Může jít opravdu o zánět a na ten potřebujete odbornou léčbu.

Další odpovědi:

Pokročilý

Jestli vás to nesvědí,nepálí a není to nijak cítit,tak to není nic špatného.Někdy tak dává tělo na vědomí potřebu milování.

Bronzový

Jestli to nesvědí ani nezapáchá a má to průsvitnou až světle bílou barvu, pak máš s největší pravděpodobností na mysli normální výtok, který z pochvy vytéká neustále (několikrát denně) a neznamená to vůbec nic, jenom že se vytváří nový sekret a ten prostě občas vyteče (jako se ti dělaj pořád nový sliny) a je to uplně normální - jsou na to přímo určený tzv. slipový vložky. Samozřejmě při vzrušení se produkce zvýší, ale tvoří se i bez něj.

Zlatý

Asi nějaký zánět, navštívit gynekologa

Pokročilý

Stříbrný

V každém případě navštiv lékaře může to být infekce třeba z koupaliště. Po odebrání vzorku na vatičku se dá udělat rozbor a podle toho nasadit léky.

Diskuze k otázce

Pokročilý

773038948

no mne je 12 ://

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.