No je mi to trochu trapný říkat ale,když nemám menstruace tak mne teče neco divnýho je to takový bílý co to znamena?.:/

jen pro divky..
Doplňuji:
no a je mi teprve 12 :// normalne
když mám krámy tak citim jak mne to teče a když krámy nemam tak citim jak teče toto o čem jsem psala,ale vubec mne nic nesvedí ..

Nejlepší odpověď
Emilly

Je to výtok, který může mít více příčin. Návštěva gynekologa je na místě. Nabere vám kultivaci a zjistí jaké bakterie se v něm nacházejí a podle toho vám předepíše léky. Většinou to bývají čípky. Někdy je i potřeba přidat klasické léky. Nemusíte se plašit, nemusí jít hned o nějakou nemoc. Hodně velké procento žen má tyto potíže a většinou jak jednou začnou, už se vás drží. Můžete si v lékárně koupit také živou kulturu, která dobře působí na prostředí v pochvě. Nebo si můžete koupit čípky např. Gyntima a po pohlavním styku si je preventivně zavádět. Prostředí v pochvě se lépe dostane do svého normálního stavu 🙂 Ale každopádně navštivte nejprve svého gynekologa. Může jít opravdu o zánět a na ten potřebujete odbornou léčbu.

Další odpovědi
iwrana

Jestli vás to nesvědí,nepálí a není to nijak cítit,tak to není nic špatného.Někdy tak dává tělo na vědomí potřebu milování.

Syd

Jestli to nesvědí ani nezapáchá a má to průsvitnou až světle bílou barvu, pak máš s největší pravděpodobností na mysli normální výtok, který z pochvy vytéká neustále (několikrát denně) a neznamená to vůbec nic, jenom že se vytváří nový sekret a ten prostě občas vyteče (jako se ti dělaj pořád nový sliny) a je to uplně normální – jsou na to přímo určený tzv. slipový vložky. Samozřejmě při vzrušení se produkce zvýší, ale tvoří se i bez něj.

Drap

Asi nějaký zánět, navštívit gynekologa

MrGandy

http://www.li­vedoctor.cz/

elektrikář

V každém případě navštiv lékaře může to být infekce třeba z koupaliště. Po odebrání vzorku na vatičku se dá udělat rozbor a podle toho nasadit léky.

no mne je 12 ://