superpetan

No já se v tom právě moc nevyznám, a kupuju to z druhé ruky. Moje deska odešla a jen doufám že nebudu muset koupit i gra

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučuju koupit spíš nové nebo si aspoň o použité nechat otestovat, zda-li je to opravdu funkční. A pokud se v tom moc nevyznáte, svěřte to raději do rukou servisu. Já vím, jak to pak dopadá, když si doma něco splácají amatéři, lepší je to opravdu dát do servisu nebo někomu zkušenému.