IQ tykve

No, chápete to ?!

V diskuzi u mé otázky .. futerka … , byla smazána uštěpačná poznámka, která se zázračným způsobem vrátila před -+ 50 – ti minutami, tedy později než jsem vložil poslední příspěvek do diskuze, ale přitom tam nebyla. Jak je tedy možné, že se vrátila, když admin to nemohl být, protože by mi už sdělil dnes smazané otázky, a neodpovídá mi na mé náměty ?!

Nejlepší odpověď
jpau

Odpovím ti nevěcně, protože stejně místo smysluplné odpovědi očekáváš něčí soucit takže asi takhle: Tvoje problémy bych opravdu chtěl mít.