Jájuš

Nízká výdrž baterie (i se spořičem) ve Windows 10. Co s tím?

Krásný den,
před několika měsíci jsem si upgradovala počítač na win10. Jenže baterie mi teď vydrží jen 30 minut (i když mám zapnutý spořič).
Nutno podotknout, že jas mám skoro nulový a jsem jen na internetu. Když hraju hry nebo dělám nějaké náročnější práce, jsem připojená k síti.
Co s tím?
Díky za odpovědi :)

Odpovědi
anonym

Odinstaluj W10. Tady čtu jenom nářky na W10, ale to, že s nim nejsou problémy, ne!

anonym

já jedu s Win10 bez problémů. jestli nedrží baterie, tak může být i vadná. co třeba nějakou aplikaci, která otestuje baterii.