Pajka.111

Nikotinové náplasti?

Ahoj všem… Snažím se už po několikáté přestat kouřit, ale… Prostě se nedaří. Slyšela jsem o nikotinových náplastech. Pomáhají?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Mé kamarádce náplasti nepomáhaly, odlepovaly se. A to i náplasti dovezené ze zahraničí. Já bych si je nekoupila. Nevím, jestli v lékárnách ještě prodávají nikotinové inhalátory, takové náustky do pusy. Byla jsem s nimi spokojena. Vtahuješ do sebe nikotin jako v cigaretě, i zaměstnáš nervozní ruce.

Další odpovědi
Drap

Někdo tvrdí že ano, někdo že ne. Mě nepomáhají.

nyjono

Je to o silné vůli.

kelley

Jediná spolehlivá metoda jak přestat kouřit, je přestat kouřit – HNED TEĎ!

L. da Vinci

Nepomáhají jako i spreje, pastilky. Já to vyřešil, že jsem vložil nemalou částku do léku Champix-u (čti šampiks) a měsíc, po poslední tabletě, NEKOUŘÍM! Nemám a doufám, že i mít nebudu, absťák. Doporučuji.

SuzanKa

Mě pomohly jako jediná metoda, kterou jsem zkusila!