teracora

NIKON COOLPIX 2100

Prosím, neporadil by mi někdo co s foťákem, který mi spadl a má uražený zavírání na baterie?
Je mi ho líto vyhodit, mechanicky je v pořádku, jen ty baterie tam nedrží. Gumička přez celý foťák taky není praktická :)
Děkuji moc za rady!!!
Doplňuji:
Z víčka ulomené nic není, ale z celkového obalu :/
A to jsme nenašli, takže lepení odpadá…

Odpovědi
terry

A v servisu ses ptal? Jestli nelze to víčko vyměnit?

mosoj

Fo´ták juž nemá téměř žádnou hodnotu je z roku 2003. Pokusit se ( pokud to jde) součástku přilepit. Lepidlo ale také nemusí na poprvé sedět a tak se může stát, že to také nebude laciná záležitost.