jungle-be

Nike Flex Show TR nebo Nike Flex Show ? Jaký je rozdíl

Dobrý den, chci si koupit boty na běh, ale narazil jsem na tyto dvoje. Zdají se mi stejné, ale TR jsou o 2 stovky dražší. V čem se liší? Děkuji
Doplňuji:
Děkuji za rychlou odověd.
Jen si nejsem jist s těmi přidanými průduchami u TR, ty mají normální Flex stejné, nebo se mýlím ? Našel jsem ještě Nike Flex Show Training (http://www.bez­vasport.cz/pro­dukt/nike-flex-show-mens-training-shoes-131017/13101740/), které stojí stejně jako TR. Tady jsou ty rozdíly patrné oproti normálním Flex, hlavně u průduchů. Je těch rozdílů ale více ?

Odpovědi
Mozeq

Dobrej,
Nike Flex Show TR mají jinak řešený přední větrací otvor a z boku jsou přidané ještě otvory pro lepší odvětrání také mají lépe polstrovaný kotníkový límec.
Doplňuji:
Jediných rozdílů, kterých jsem si všiml, jsou ty co jsem psal… více odvětrané a lepší polstrování v zadní straně, což je pro běhání dobré. Pokud si vybíráš boty na běhání, stojí zato si je vyzkoušet ale! Také jsem kdysi běhával a nekoupil bych si boty, které jsem si pořádně nevyzkoušel aspoň s nějakými dalšími pro porovnání. Třeba ti k tomuto tématu někdo ještě řekne více 🙂 přeju ti dobrý výběr a mnoho naběhaných kilometrů x)