apolitik

Nikdy nectete media, aneb stav na ukrajine je jedna velikanska manipulace. Vedeli jste tyto fakta ?

Vsude v mediich kde se pise o ukrajine se muzeme dozvedet, jak ukrajinci trpi, jak jsou vyvrazdovani ukrajinskou armadou a podobne nesmysly. Vsechno je to lez, protoze na ukrajine propukl novy politicky smer – anarchie, ktera byla dosud jen v rukou punkacu.

To ukrajina je vubec prvni zeme, kde vladne anarchie oficialne. V mediich nam predhazuji same informace (vymyslene) informace o tom , jaka je tam tedka bida, ale v realu se tam maji velmi dobre ! A ta manipulace je ucelova > kdyby se cesky narod dozvedel, jake blaho muze nastat pri anarchii, tak by cesi pochopitelne take chteli anarchii. Avsak tim by se zrusila veskera vlada, coz by papalasi nemohli pripustit, ze by prisli o ksefty.

Tak co ? Divate se od tedka na ukrajinu trosku jinak ? Rozsiril jsme vam obzory ?

Odpovědi
marketa54321

Bylo by vhodné napsat na základě čeho tyto informace píšeš, jinak to každý přejde…