medunka1912

Nikdo mi nikdy nevysvětlil,zda může mravenec dostat žloutenku…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Myslím že ti to nikdo nevysvětlí.Dlouho jsem se mu díval do očí a nenalezl jsem bělma žluté a ani jiné příznaky.Vyšet­řování těchto tvorů je těžké neboť je jich mnoho a špatně se udržují v zástupu.Až dokončím vyšetření podám hned správu.Mravenčí doktor z obory.

Další odpovědi
ten který je

Mravenec určitě ne,ale některým lidem hrozí toxická žloutenka,tak bacha na to.

Elk

To jste na tom ještě dobře, já vůbec nevím, jestli může mít ploché nohy…