juie

Nikde na internetu nemuzu sehnat…

POradte mi prosim navod na pouzivani zahrivacich polstarku.

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde z návodu

Trápí Vás v zimě zmrzlé ruce nebo nohy? Bolí Vás svaly nebo klouby?
Zahřívací polštářky Vám pomohou od zimy či od bolesti. Teplý polštářek Vás v kapse příjemně zahřeje, rovněž zmírňuje bolesti kloubů, svalů břicha atd.
Termováčky jsou opakovaně použitelné, bezpečné a jednoduché na použití.
Ohnutím (‚lupnutím‘) plíšku v sáčku spustíte chemickou reakci, při které dojde ke ztuhnutí kapaliny a zahřátí sáčku až na cca 50 stupňů Celsia.
Varem v nádobě s vodou se ztuhlá látka v sáčku opět rozpustíí na kapalinu a sáček je připraven k dalšímu použití.

zde máš další u každého je popis použití

http://www.elek­troeden.cz/zah­rivaci-polstarky-sada-2-ks+dp64767/

a nebo se vyrábí termopolštářky které se nahřívají v mikrovlnné troubě

http://www.he­bounek.cz/ter­mo-plysaci/77-bodove-termo-polstarky-modre.html

Další odpovědi
venkovan

Jak které. babičky vypravovaly, že před použitím se uselo roztopit v kamnech, do trouby vložit cihlu, či kámen, nahřát ho a potom vložit do polštářku.