Cerlog

Nightwish opět v Praze !

Nenašla by se skupinka lidí, co vyznává finskou metalovou skupinu Nightwish ? Plánujete někdo navštívit jejich koncert ? Těšíte se na jejich nové CD ?

Nejlepší odpověď
quentos

Vyznávám, ale od té doby, co vyhodili Tarju, už nejsou, co bejvali. Takže moje účast na koncertě asi nehrozí

Další odpovědi
Rocker

Nejsem asi skupinka,ale Nightwish mám moc rád,už jsem na nich byl.CD samozřejmě očekávám.
Doplňuji:
Na koncert půjdu se synem.Byli jsme na Kabátech,ale chce prý vidět pořádný koncert

ten který je

No jsem zvědav.Na koncert asi půjdu.Jinak már raději kapely z Norska.