huxa

NIFEST-vzpomínáte si na toho rapera, který v roce 2009 pobodal tři děti? co si o něm myslíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Je mi celkem jedno, že to byl raper. Co si asi tak mám myslet o člověku, který páchá násilí na dětech? Je pravda, že raperům udělal „medvědí“ službu, asi tak jako Vondrouš komunistům ( ale těm to přeju). K raperské kultuře určité násilí patří, ale pouze ve verbálním podání nebo ve formě gest a posunků. Komunistická strana a její ideologie oběti na životech miliónů lidí nemůže popřít. Dnes střílí komunista z kuličkového kvéru, dříve na popravišti na Pankráci nebo na drátech na hranicích lidé umírali. Každá ideologie nebo směr má své fanatiky.

Další odpovědi
terry

Nevzpomínám, neznám, nevím, nemyslím si proto o tom nic.

emamamisu

myslím si, že ne každé odříkávaní primitivního textu je rap. v tomto případě si dovolím říct, že to byl tzv. wannabe s narušenou psychikou.