kamila44444

Ničení vlasů

Ničí se vlasy tupírováním, lakováním nebo i barvením?

Odpovědi
WeeBear

Samozřejmě že ano.
Jen u barvy bych s odpovědí váhala. Některé ničí více, jiné méně. Jde si vybrat hennu na vlasy, která je ničí minimálně, popřípadně ještě barvu 2. stupně, tj. přeliv, který také tolik do struktury vlasů nezasahuje, ale rychleji se vymývá. U samotného barvení záleží na tom, jak často, čím a také na vlasech samotných.

Efchen

Smozřejmě. Tupírováním se lámou a barvením se celkově ničí vlasy všetně kořínků. Oproto tomu není lakování vlasů ještě tak hrozné. Je spíš škodlivé na pokožku hlavy.