Kohut57

Nic se nestane ?

Bude Rath držet ústa, na zahraniční konto dostane tučnou odměnu, a až se za dva roky vrátí, nebude do konce života muset nic dělat? Nebo to, že ho prý budili v noci každých 20 minut znamená, že z něho bude zelenina a jen se trapně znemožní? Či jinak?
Doplňuji:
Jak to na vás působilo, měl pravdu?

Nejlepší odpověď
anonym

Přečti si odkaz, je tam vše řečeno.
Není potřeba, aby i na Odpovědích bylo „přerathováno“ jako na užvaněných mediích.
Doplňuji:
K doplnění – v čem by měl mít pravdu?
Snad jen v opravdovém rozhořčení, že se nechal nachytat na švestkách a všemožné snaze vykonstruovat komplot, jak to na něj nastražili.
Ostatně komentáře právníků to označují jako generálku na plamenno obhajovací řeč a na dlouho poslední šanci namluvit voličům, že to bylo jinak a spolustarníkům výčitku, jak rychle jej hodili přes palubu.
Pokud by byl tak férovej, jak vybízí ostatní, dávno by se sám vzdal mandátu a k téhle frašce by vůbec nemuselo dojít.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-ted-bude-po-kauze-s-rathem