Avatar uživatele
hanulka11

Nezůčastnili jste se dnes mezinárodní akce s názvem The No Pants Subway Ride ?

A co na to říkáte ? Šli byste do toho, kdybyste to včas věděli?
Doplňuji:
bylo to dnes v Praze

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/255594-poprask-v-prazskem-metru-desitky-lidi-cestovaly-ve-spodnim-pradle.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Deli před 4490 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Klíďo bych do toho šel, akorát po vzoru pánů bych též místo tanga zvolil nějaký frčivý boxerky. Recese osvobozuje od předsudků a pokrytecké morálky. (A třeba bych tam potkal i Deli).
Ad kapka, tvůj odkaz je z loňské lednové akce v New Yorku, kde se v metru pořádá už od r. 2002.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MILAN1961

Proč ne alespon byla sranda.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

To je toto?
http://magazin­.libimseti.cz/li­festyle/7073-tri-a-pul-tisice-lidi-jelo-metrem-ve-spodnim-pradle

Nebo nějaká podobná recese? Výše vedené nebylo dnes, ale už v prosinci, jestli dobře koukám.

Nešla bych do toho.

No tak z loňskýho ledna, to je jedno. V Praze jsem byla včera a předevčírem, ničeho jsem si tam nevšimla, že by se něco chystalo. Akci neznám, za ty roky, co existuje, jsem ji nezaregistrovala. Hanulka mohla dát aspoň odkaz, protože nikdo nevěděl, o co jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
láďa1

Bez kalhot v metru???to jsou borci,ale pojďte k nám do hor bez kalhot…to už asi nebudete machrovat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

To je úžasná akce! Šla bych do toho, samozřejmě! A nepochybně i s manželem, on je taky pro každou recesi.

Předloni jsme třeba šli k volbám v kloboucích. Já velký plážový, on kovbojský a naše mimino háčkovaný s krempou. Jinak samozřejmě společensky vhodný oděv, ne plavky a džíny… U voleb si nás komise fotila 🙂

Jen nevím, zda by to přežila jeho matka, až by se snímky někde objevily… Zrovna včera jsme řešili, že někdo z našich známých dal na net fotky focené u nás doma – taková domácí pohoda – pánové kecají na gauči v teplácích, manžel v trenýrkách a triku… Nic světoborného. Ale objevit to tchyně, je z toho přednáška – někteří si možná pamatujete, jak jsem tu loni řešila, zda je opravdu takový průšvih, že se na netu objevila manželova fotka při pití piva. Exoval tam „pivopád“ ze tří kelímků na sobě, autor fotku okomentoval „Průtokový ohřívač piva“ a s tchánovými jsme měli týden zle, prý ostuda 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek