hanulka11

Nezůčastnili jste se dnes mezinárodní akce s názvem The No Pants Subway Ride ?

A co na to říkáte ? Šli byste do toho, kdybyste to včas věděli?
Doplňuji:
bylo to dnes v Praze

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/255594-poprask-v-prazskem-metru-desitky-lidi-cestovaly-ve-spodnim-pradle.html

Nejlepší odpověď
anonym

Klíďo bych do toho šel, akorát po vzoru pánů bych též místo tanga zvolil nějaký frčivý boxerky. Recese osvobozuje od předsudků a pokrytecké morálky. (A třeba bych tam potkal i Deli).
Ad kapka, tvůj odkaz je z loňské lednové akce v New Yorku, kde se v metru pořádá už od r. 2002.

Další odpovědi
MILAN1961

Proč ne alespon byla sranda.....

kapka

To je toto?
http://magazin­.libimseti.cz/li­festyle/7073-tri-a-pul-tisice-lidi-jelo-metrem-ve-spodnim-pradle

Nebo nějaká podobná recese? Výše vedené nebylo dnes, ale už v prosinci, jestli dobře koukám.

Nešla bych do toho.

No tak z loňskýho ledna, to je jedno. V Praze jsem byla včera a předevčírem, ničeho jsem si tam nevšimla, že by se něco chystalo. Akci neznám, za ty roky, co existuje, jsem ji nezaregistrovala. Hanulka mohla dát aspoň odkaz, protože nikdo nevěděl, o co jde.

láďa1

Bez kalhot v metru???to jsou borci,ale pojďte k nám do hor bez kalhot…to už asi nebudete machrovat…

Deli

To je úžasná akce! Šla bych do toho, samozřejmě! A nepochybně i s manželem, on je taky pro každou recesi.

Předloni jsme třeba šli k volbám v kloboucích. Já velký plážový, on kovbojský a naše mimino háčkovaný s krempou. Jinak samozřejmě společensky vhodný oděv, ne plavky a džíny… U voleb si nás komise fotila 🙂

Jen nevím, zda by to přežila jeho matka, až by se snímky někde objevily… Zrovna včera jsme řešili, že někdo z našich známých dal na net fotky focené u nás doma – taková domácí pohoda – pánové kecají na gauči v teplácích, manžel v trenýrkách a triku… Nic světoborného. Ale objevit to tchyně, je z toho přednáška – někteří si možná pamatujete, jak jsem tu loni řešila, zda je opravdu takový průšvih, že se na netu objevila manželova fotka při pití piva. Exoval tam „pivopád“ ze tří kelímků na sobě, autor fotku okomentoval „Průtokový ohřívač piva“ a s tchánovými jsme měli týden zle, prý ostuda 😉