kelne

Nezobrazujou se mi ikony na ploše

Když si stáhnu soubor např. obrázek a uložím ho na plochu tak tam neni. Musim kliknout pravym a dat aktualizovat. Nevíte co stím je ?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Bedy

Ono taky se hlavně na plochu nestahuje – na plochu patří opravdu jen spouštěče nejpoužívanějších programů, případně nějaké odkazy či zástupci složek.

Obrázky, písničky, filmy a podobný soubory nemají na ploše co dělat – čím víc takových souborů tam bude, tím déle bude trvat start počítače a tím rychleji se počítač začne sekat a být pomalý, protože bude mít méně systémových prostředků. Windows totiž obsah plochy načítají při svém startu do operační paměti a po celou dobu to tam drží.