annas

Neznáte význam slov e-learning a mevrouws?

Pro známou. Nejsem nějak v hledání úspěšná.

Děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

e-learning je výuka pomocí internetových platforem (učitel tam hází materiály a úkoly pro žáky a obvykle platformu zamyká heslem, které dostanou jen studenti, jichž se výuká týká).

Mevrouws je holandské zdvořilé oslovení vícero žen – „mé dámy“ (me = mé; vrouw = žena). Něco jako anglické „my ladies“.

Zdroj: en.wiktionary­.org/wiki/mevrouw

Další odpovědi
Marsyas

e-learning není učení, ale zadávání a vypracovávání učebních úloh (domácí úkoly…) přes internet. Třeba u dálkového studia na nějaké škole.

Mili @

e-learning – učení
to druhé teda nevím…