pusinka50

Neznáte v Praze nějakého šikovného a levného realitního makléře/makléřku?

Budu se muset tak nějak v dohledné době stěhovat z většího bytu do menšího neb syn chce bydlet s „nevěstou“. V Praze jsou známé a snad i osvědčené realitní kanceláře, znám je podle názvu, berou kolem 4% provizi. Mám i kontakt na realitní makléřku, se kterou byli známí velmi spokojeni. Má sazbu 60.000 Kč za případ. Potřebuji samozřejmě mít ošetřenu koupi bytu nejen z vlastnického práva, ale i případného věcného a jiného břemene a i z právnického, čili případné exekuce, i skryté závazky i exekuční a jiné apod., abych neskončila jednou pod mostem. Neměli byste tip na nějakého makléře v Praze, který mi toto vše zaručí a nebude drahý, abych měla někoho pro srovnání? Uvítám odpovědi i na meil, abyste tu nemuseli být přede všemi adresní. Díky moc.

Nejlepší odpověď
terry

Mám dobré reference na Century 21. Poptám se na konkrétního člověka.

Další odpovědi
anonym

E-mailová adresa na makléře: stehlik@compactprague.cz.
Zkuste – je slušný, ochotný, vstřícný.
Pavel Stehlík, Vodičkova 695, Praha 1. Telefon 235 522 526, mobil 602 344 642