Sullfie

Neznáte tento film? Jedná se o Drama.

Ahoj,
Chtěl bych se zeptat, jestli neznáte tento film, neznám název. Viděl jsem ho na HBO, už nevím kdy, to ale asi moc nepomůže.. :D No co, teď už k popisu.

Hlavní postava byla kluk, asi 15 – 18 let. Jeho matka ho poslala pracovat do pouště ( asi oblast Grand Canon, rudé hory, rudý písek ), asi něco provedl nbo nevím. Každopádně šel pracovat.
Když tam dorazili, bylo tam asi dalších 15 kluků. Tam na ně čekali 2 muži. Jeden měl bíle kvádro, bílé kalhoty, bílý klobouk a bílé boty. Druhý už si nepamatuji, ale vím, že pořád nosil klobouk, brýle a jedl slunečnicová semínka.
Všichni ti kluci nam museli kopat díry a tunely, aby museli kopat poklad. Ten muž v bílém hnedka potom odjel, je to dejme tomu „hlava“
toho všeho, ten, kdo chtěl najít ten poklad. Druhý muž byl jen dozorce, aby se ujistili, že kopou.
Prostředí se odehrává v té poušti, dřevěné ubytovný, a klícka s nástroji ( lopaty, krumpáče .. ). A poté Auto ( tuším že Pickup ) toho dozorce.
Jak tam tak kopali, zkamarádil se s jedním klukem, černoch. Postupně se zkamarádil se všemi. Úplně každý tam nosil oranžovou kombinézu jako mají vězni.
Pamatuji si jednu scénku :

Kopali jámy a tunel, kdežto tam přijel ten dozorce. Vystopil a vzal si z pytle slunečnicových semínek jednu hrstku. Jeden kluk vylezl z jámy a schoval se za nějakou dřevěnou budovu. Když k nim tak ten dozorce kráčel, ten kluk nenápadně vzal ten pytel semínek a zniva se schoval za budovu, tentokrát za jinou. Doúzorcese vrátil do auta a zase odjel. Kluci si mysleli že už jsou v pohodě, a tak si mezi sebou házeli ten pytel a brali si hrstky semínek. TEn dozorc si to uvědomil a vracel se, když zrovna měl pytel ten kluk (<-- hlavní postava ). Tak ho hodil do jámy a zahrabal ho pískem. Netrvalo dlouho než ho dozorce našel a všem dal pohlavek. ( konec scény )

Ten kluk našel nějaký paírek a na něm bylo napsáno něco jako ,,Papírek je na palci." nebo ,,Papírek je na hoře." a u toho palec. Každopádně ta, bhylo něco s palcem. Řekl o tom papírku tomu černochovi a další noc utekli k nejbližší hoře s krumpáčem a lopatou.
Když už bylo asi odpoledne, našli jakousi „chatku v zemi“, bylo tam nějaké prošlé pití a nějaké jídlo. Zůstali tam jeden den a zase vyšli k té hoře.
Postupně si uvědomovali, že ta hora vypadá jako palec nahoru a tak na ní vylezli. Když už to chtěli vzdát, anšli tam stinné místo s malým jezírkem a políčkem, na kterých byly sladké fialové cibule. tam zůstali další den. Na vrchu toho „palce“ začali kopat a našli poklad. Na něm bylo napsáno příjmení te hlaní postavy, toho kluka. Byly tam tisíce dolarů. S tou truhlou a cibulemi se nějak dostali zpátky, kde na ně čekali jejich rodiče, policiea ten chlap v bílém. Zjistilo se, že ten chlap na nic neměl právo, fejkový papíry atd. Zabásli ho a Happy End. :D

No to je ono, děkuji za přečtení.. :D

Odpovědi
anonym

nemáš zač

setapouch

Neděkuj, nedočetl jsem. Film neznám, ale ten popis je pěkně zmatený :)

emissarius

Film jsem viděl, líbil se mi, ale název opravdu nevím..