alda cvak

Neznáte prosím song, cca 60.léta, zpívaný v angličtině?

Neznáte prosím song, cca 60.léta, zpívaný v angličtině,… jediné co jsem stihl v rádiu pochytit je kousek „… ooh mist
Doplňuji:
Neznáte prosím song, cca 60.léta, zpívaný v angličtině,… jediné co jsem stihl v rádiu pochytit je kousek "… ooh mister Git…“ nebo tak nějak… vím, že se líbí otci a rád bych ji sehnal.

Odpovědi
anonym

No,nevím:Mr Tambourine Man

alda cvak

ještě doplním, že je možné že bude z doby Mr. Sandman – The Chordettes

anonym

To jsem sama zvědavá,jestli ji najdeme.další z možných:http://www.you­tube.com/watch?v=425GpjT­SlS4

alda cvak

nene, ani jedna z nich to není… zpíval to muž a předpokládám, že je to z dob the chordettes a ne boba dylana… ale i tak díky… někoho ještě něco napadne?

alda cvak

Vyřešeno :) asi jsem nahluchlej.. neni tam mr. git, ale twist again… 😁
chubby checker – let's twist again

I tak všem děkuji za spolupráci.