HiPe

Neznáte prosím nějaký horor, u kterého se zaručeně leknete?

Chtěl bych si s kamarády pustit nějaký horor, u kterého by se dalo hodně vylekat. Nějaký krvák, kde vrah bafne na svou oběť a podobně. Může být i nějaký psychologický. Víte co myslím, bafáky kde oběť běhá sama po domě apod.

Nejlepší odpověď
annas

Každý má jinou hranici pro to, co ho vyděsí í či či vyvolá pocit hrůzy.

Podívjete se do odkazu, třeba si vyberete.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=horory

Další odpovědi
led

Televízne noviny, pretože po skončení ich vysielania mám plnú obyvačku krvi. Tých bezkrvých zpráv je tam málo a tie zasa strašia zdražovaním, zvýšením poplatkov a inými horormi.

Máma, všechny díli vetřelce, v zajetí demonu, znamení

marci1

Třeba „Psycho“.

tutu2000

je to sice starší film ale Saw u toho jsem se málem po.....a