Avatar uživatele
Belatrix

Neznáte prosím něco, co by pomohlo zmírnit moji nervozitu a trému?

Za necelý týden totiž mám přijímačky na střední školu, ale obávám se, že moje klasická nervozita vše pokazí..tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo nezná nějaké osvědšené fígle jak bych se mohla uklidnit a soustředit se?Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 4385 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Odreaguj se, jdi si zasportovat, furt na to nemysli. Ber to tak, že co se má stát, to se stane. Přijímačky zvládneš, bude to pohoda …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Usměj se a jsi do toho. V nejhorším případě to zvoráš. Nic jiného se nestane. Klasická nervozita je víc vymyšlena než skutečná. Takže sejí vychechtej, ona tě přestane obtěžovat.
A vem si tabulku dobré čokolády do kapsy, kabelky apod. a ten běh, sport vůbec není na škodu. lepší, než ležet v knížkách s tím, že tohle a tohle se musím naučit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nikeroska

Den předem se neuč!! Na nervozitu mě osobně pomáhá žvýkačka… ale většinou jsem jí měla zakázanou (od učitelů, z estetického hlediska)… Třeba teď když mám měsíc do zkouškového, cítím na sobě takový ten stres, jako už se uč… Snaž se na to nemyslet ;) Taky jsem byla nervózní z příjmaček (ze všech – sš,vš) všechny jsem udělala :) držím pěsti (je to stejné jako z těch předlohových knížek ;) :D)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek