adamnovak

Neznáte program pro editaci BMF, popřípadě jeho převedení na snesitelnější formát?

Odpovědi
brillant

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=for­m%C3%A1t+BMF&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

arygnoc

brillant:

prečo proste nenapíšeš napr. Corel Gallery, Paint Shop Pro a potom odkaz?

toto nie je Seznam, gúgl a podobne, tu ťa žiadajú o odpoveď, nie o presmerovane.

nechcem tým povedať, že to je nesprávne, ale tvoja odpoveď neplní poslanie stránok – tj. odpovedať na otázku.