BaruPayne

Neznáte přezdívky na jméno Mariana? Mě se jich moc nepodařilo najít… Děkuji!

Nejlepší odpověď
melanie

Majka, Máňa :)

Další odpovědi
marci1

Mari, Mary, Mar, Marian, Má, Ana, Ma, Mariana, Maria, Maricota, Marianita, Marianinha, Ina, Marilu, Mario, Mea, Mima, Marie, Mara, Mia, Nana, Mixy, Mims, Maritje, Mariane, Memu, Marita, Maartje, Meri, Mariaj, Mare, Maru, Mei, Riana, Marjánka, Márinka, Marina.

anonym

Otázka je jako každá jiná, nechápu, coje na ní špatně. Říkali jsme Marianě Maňa.

anonym

Přezdívky? To myslíš vážně? Jsi na poradně a ne na chatu.
Přezdívka může být třeba žumpa, nebo angrešt.
Doplňuji:
Vážení odpovídající ale „přezdívka“ není přece tvarem jména. Přezdívka je např. „Samba“, čili je to nick, nikoliv tvar jména, o němž se zde bavíte. Zvláštní kolik lidí není schopno přijít na to, že je chybně položená otázka a ještě se cítí popuzeni, když na takovou chybu poukážu.

Morčata331

Majisek,Majou­ch,Mary (Mery),Mat,Ma­ringotka,Mare­cek

ivzez

Přezdívky se většinou neodvozují od jména,
ale od určitých vlastností, situací, zážitků apod.

Hledáš-li jiné tvary či zdrobněliny svého jména,
měla´s otázku formulovat jinak.

anonym

Já se rozhodně necítím být popuzena, protože mi došlo, jak to BaruPayne myslí 🙂