annas

Neznáte pověst(i) o některých starých mlýnech, v nichž straší a jsou prokleté?

Je to pro jednu mou známou. Děkuji za odkazy.

Nejlepší odpověď
anonym

já mám dokonce i zkušenost,leč na spiritismus moc nevěřím ta na duchy už vůbec né tak tato mě pořád mrazí a nahání husí kůži,po babičce jsme zdědili strý mlýn,neštastnou náhodou v něm při práci zemřelo děvče,ten mlýn jsme prodali a dnes je z něj hotel ale v místech kde je kuchyn nelze fotit,zkoušelo to už pár lidí jejich fotky jsou rozmazané a jako by se na nich oběvoval stín,podtvrdil to i sám nový majitel,nevím co si mám o celé věci myslet ale je fakt že právě v tomto místě to děvče umřelo,jednou jsem o této podivné příhodě i psala
http://www.atri­umcafe.cz/inpa­ge/povesti-z-reckovic/

Další odpovědi
hanulka11

zde je celá stránka

http://www.go­ogle.cz/search?q=pov%C4%­9Bsti+o+ml%C3%BDnech+kde­+stra%C5%A1%C3%AD&rls=co­m.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=tYg5TdiN­DMHpOdijxYIL

annas

Hanulko, děkuji.