annas

Neznáte podrobnosti o tzv. toxické lady, která prý při pobytu v nemocnici způsobila personálu zdravotní problémy?

Kdysi jsem něco četla.

Nejlepší odpověď
vagra

Jmenovala se Gloria Ramirez a byla hospitalizovaná v souvislostí s pokročilou rakovinou děložního čípku.Měla velké problémy s dýcháním a srdečním tepem. Perzonál nemocnice se pokusili tyto funkce stabilizovat. Na léky nereagovala a srdeční rytmus se jí pokusili obnovit defibrilací.Po ní, si personál všiml, že je její tělo pokryté mastným povlakem a někteří zaznamenali ovocný,nebo česnekový zápach, který vycházel z jejich úst.Dr. Julie Gorchynski ,zjistila při odběru krve, že krev silně páchne po amoniaku a plavou v ní barevné nečistoty.
Pak, musí být vyklizeno celé oddělení, protože perzonál začíná upadat do bezvědomí.Sestra Kane,dr.Gorchynski, Maureen Welch, respirační terapeut taky omdlely.Pohotovost byla evakuována na parkoviště.Glorii Ramirez se nepodařilo zachránit. Byla prohlášena za mrtvou po selhání ledvin v souvislosti s rakovinou.
Příčina proč lidé upadali do bezvědomí, se nezjistila.Z nej­větší pravděpodobností, byl na vině lék Dimethylsulfo­xid.Vlivem defibrilace se vytvořila vysoce jedovatá látka, která byla příčinou všech potíží.Bylo postiženo 32 lidí.Šest docela vážně.Nejvíc dr.Gorchynski.

Zdroj: přeloženo z-http://united­cats.wordpres­s.com/2010/11­/03/gloria-ramirez-and-the-riverside-miasma-a-medical-mystery/