martin14

Neznáte podobnou hru jako je Assassins Creed?

Odpovědi
RyuzakiKate

Podle mě by to klidně mohl být třeba Oblivion nebo Skyrim (navazující na Oblivion), který vyšel nedávno a bylo to hrozný haló… Anebo můžu doporučit Dragon Age Origins, je toho mraky, ale tyhle hry jsou takový nejznámější.

Všeználek

Jestli myslíš špionážní hru tak bych doporučil jakýkoli díl Tom Clancy's,ale ta není ze středověku.Ta hra mě opravdu bavila, takže bych jí doporučil.

Potom mě hodně dostalo Two Worlds,středověká hra,hodně velká mapa-po které se můžete pohybovat volně,hodně vedlejších ukolů a na desítky brnění,zbraní,ští­tu apod.

Prostě tomu nemám co vytknout.

Na ukázky se můžeš podívat třeba na youtube.com